Joker

Administrators
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Joker

 • Rank
  Member
 • Birthday
 1. l
 2. test
 3. Nadrzędnym zbiorem zasad i reguł panujących w tym dziale jest Regulamin Forum i Regulamin głównego działu! Regulamin działu "Szukam Serwera" - jest to dział w którym poszukujemy informacji, służy wymianie wiadomości na tematy związane z poszukiwaniami serwerów - niedopuszczalne pisanie postów bezpodstawnie naśmiewających się z innych graczy/serwerów lub rażących ich godność - zanim wyślesz napisany post / wiadomość – zastanów się, czy wnosisz coś do tematu – bezmyślne posty będą karane ostrzeżeniem - powielanie istniejących wątków jest również karane ostrzeżeniem Jak zakładać tematy? - zwracamy uwagę na język, ortografie i formy gramatyczne - tytuł tematu powinien wyglądać następująco: Szukam Serwera - Low/Medium/High - Kronika Przykładowa nazwa tematu: Szukam Serwera - Low - Interlude - w samym temacie należy umieścić podstawowe kryteria! Takie jak: 1. Lokacja Serwera - Kraj 2. Informacja o Kronice 3. Informacja o interesujących nas rate serwera 4. Średnia interesująca nas ilość online 5. Na jakich plikach szukamy serwera (L2J/L2OFF/L2M/Inne) 6. Inne nasze zachcianki. Dla przykładu: Szukam serwera: 1. Lokacja Serwera - USA 2. Kronika: Interlude 3. Rate: ~ x10 4. Online: 500+ 5. Pliki: L2OFF 6. Inne: Miła administracja Poprawnie napisany temat zaowocuje szybszą pomocą!
 4. W dziale Serwery l2j wymagane jest przestrzeganie następujących zasad: 1. Jest to dział informacyjny, służący wymianie informacji na tematy związane z poszczególnymi serwerami Lineage 2 na plikach l2j. 2. W prezentacjach dopuszczalne są wyłącznie informacje mające bezpośredni związek z serwerem. 3. Zabronione jest wyrażanie nienawiści względem serwerów(czysty hejt) i osób które stworzyły temat o danym serverze oraz reklamowanie innego serwera, niż ten, któremu dany temat jest poświęcony. Za reklamowanie uważa się m.in. zamieszczanie linków do stron/prezentacji innych serwerów i zapraszanie na inny serwer. 4. Jeden serwer to jeden temat z jego prezentacją. 5. W przypadku "spamowania" prezentacjami użytkownik może otrzymać ostrzeżenie. 6. Publikowane prezentacje muszą spełniać warunki wymienione poniżej, w części "Jak prezentować serwer". Wszystkie posty i tematy niezgodne z podanymi niżej zasadami będą usuwane. 7.Zabroniony jest spam pod tematem prezentacji. Wszystkim, którzy włożą w prezentacje serwerów swój czas i pracę – serdecznie dziękujemy! Efektami waszej pracy będą cieszyć się użytkownicy i osoby odwiedzające nasze forum. Za widoczne starania w prezentowaniu serwerów przewidujemy pochwały. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi moderatorzy chętnie służą pomocą. W kwestiach nieuregulowanych przez powyższe zasady zastosowanie ma Ogólny Regulamin Forum. Jak prezentować serwer: Nie jest wymagane, aby prezentacja była napisana w języku polskim, ale jeśli już będzie, postarajmy się zwrócić uwagę na język, ortografię i formy gramatyczne. Małe błędy będą poprawiane przez moderatorów - oczywiście w granicach możliwości. Tytuł tematu: Przykłady: [L2OFF] L2ForMoney - H5 x 5 - START 01.01.2016 Pliki: Aby umieścić prezentację w tym dziale server musi mieć plik l2j. Dalsza część tematu powinna zawierać: Nazwę serwera, kronikę, raty oraz datę startu, tak aby inni użytkownicy forum nie mieli wątpliwości co do zawartości tematu. Niezbędne informacje, które należy podać w prezentacji serwera: 1. Nazwa serwera. 2. Działający Link do strony serwera. 3. Działający Link do forum serwera. 4. Informacje o ratach EXP: xx DROP: xx ADENA: xx QUEST: xx SPOIL: xx 5. Opis serwera. 6. Co oferuje, co działa, itp. 7. Informacje o sprzęcie, na jakim stoi. 8. Ilość graczy online (średnia). Tematy z niepełną prezentacją będą usuwane. Dziękujemy i zapraszamy do prezentacji i dyskusji! Regulamin w obecnej treści wchodzi w życie z dn. 05.04.2018 r, oraz będzie modyfikowany jeśli zajdzie taka potrzeba.
 5. W dziale Serwery l2off wymagane jest przestrzeganie następujących zasad: 1. Jest to dział informacyjny, służący wymianie informacji na tematy związane z poszczególnymi serwerami Lineage 2 na plikach off. 2. W prezentacjach dopuszczalne są wyłącznie informacje mające bezpośredni związek z serwerem. 3. Zabronione jest wyrażanie nienawiści względem serwerów(czysty hejt) i osób które stworzyły temat o danym serverze oraz reklamowanie innego serwera, niż ten, któremu dany temat jest poświęcony. Za reklamowanie uważa się m.in. zamieszczanie linków do stron/prezentacji innych serwerów i zapraszanie na inny serwer. 4. Jeden serwer to jeden temat z jego prezentacją. 5. W przypadku "spamowania" prezentacjami użytkownik może otrzymać ostrzeżenie. 6. Publikowane prezentacje muszą spełniać warunki wymienione poniżej, w części "Jak prezentować serwer". Wszystkie posty i tematy niezgodne z podanymi niżej zasadami będą usuwane. 7.Zabroniony jest spam pod tematem prezentacji. Wszystkim, którzy włożą w prezentacje serwerów swój czas i pracę – serdecznie dziękujemy! Efektami waszej pracy będą cieszyć się użytkownicy i osoby odwiedzające nasze forum. Za widoczne starania w prezentowaniu serwerów przewidujemy pochwały. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi moderatorzy chętnie służą pomocą. W kwestiach nieuregulowanych przez powyższe zasady zastosowanie ma Ogólny Regulamin Forum. Jak prezentować serwer: Nie jest wymagane, aby prezentacja była napisana w języku polskim, ale jeśli już będzie, postarajmy się zwrócić uwagę na język, ortografię i formy gramatyczne. Małe błędy będą poprawiane przez moderatorów - oczywiście w granicach możliwości. Tytuł tematu: Przykłady: [L2OFF] L2ForMoney - H5 x 5 - START 01.01.2016 Pliki: Aby umieścić prezentację w tym dziale server musi mieć plik l2off. Dalsza część tematu powinna zawierać: Nazwę serwera, kronikę, raty oraz datę startu, tak aby inni użytkownicy forum nie mieli wątpliwości co do zawartości tematu. Niezbędne informacje, które należy podać w prezentacji serwera: 1. Nazwa serwera. 2. Działający Link do strony serwera. 3. Działający Link do forum serwera. 4. Informacje o ratach EXP: xx DROP: xx ADENA: xx QUEST: xx SPOIL: xx 5. Opis serwera. 6. Co oferuje, co działa, itp. 7. Informacje o sprzęcie, na jakim stoi. 8. Ilość graczy online (średnia). Tematy z niepełną prezentacją będą usuwane. Dziękujemy i zapraszamy do prezentacji i dyskusji! Regulamin w obecnej treści wchodzi w życie z dn. 05.04.2018 r, oraz będzie modyfikowany jeśli zajdzie taka potrzeba
 6. Join us
 7. Nadrzędnym zbiorem zasad i reguł panujących w tym dziale jest Regulamin Forum i Regulamin głównego działu! Non-polish speaking users - please contact moderators before posting your presentations. We will give you basic info about our requirements Zasady dodatkowo obowiązujące w dziale Zapowiedzi: - Jest to dział informacyjny, służący wymianie wiadomości na tematy związane TYLKO z zapowiedziami poszczególnych prywatnych serwerów Lineage ][. - Niedopuszczalne jest pisanie postów bezpodstawnie naśmiewających się z innych graczy/serwerów lub rażących ich godność. - Zanim wyślesz napisany post/wiadomość – zastanów się, czy wnosisz coś do tematu – bezmyślne posty typu: "cool, heh, lol, fail" i te nie mające nic wspólnego z danym serwerem będą karane! Zasady migracji tematów do działów L2j oraz L2off: Aby prezentacja została przeniesiona do poszczególnych działów głównych oraz Spisu serwerów, muszą być spełnione poniższe kryteria: I. Język: Wymagane jest, aby prezentacja była napisana w języku polskim Zwracamy uwagę na język, ortografie i formy gramatyczne (małe błędy będą poprawiane przez moderatorów - oczywiście w granicach możliwości). Pliki: Aby umieścić prezentację w odpowiednim dziale, musimy sprawdzić na jakich plikach stoi serwer ( L2j / L2off ). L2j oraz projekty bazujące na javie reklamujemy w poddziale Serwery > L2j. L2off reklamujemy w poddziale Serwery > l2off. Tytuł tematu: Tytuł tematu: Nazwa serwera - Raty (Low/Medium/High) - Kronika - Start Data Low: 1x - 5x Medium: 6x - 60x High: > 60x Przykład: Lineage2 - Low - IL - 15.09.2011 W temacie postu proszę nie pisać: "Nowy" - po 6 miesiącach nie jest już nowy Jeżeli jest to zapowiedź serwera - prosimy o umieszczenie tematu w dziale ZAPOWIEDZI Niezbędne informacje podawane w prezentacji serwera: 1. Nazwa serwera. 2. Działający Link do strony serwera. 3. Działający Link do forum serwera. 4. Informacje o ratach (EXP: xx DROP: xx ADENA: xx QUEST: xx PARTY: xx SPOIL: xx). 5. Opis serwera. 6. Co oferuje, co działa, itp. 7. Informacje o sprzęcie, na jakim stoi (do tygodnia przed startem). Jeżeli nie udaje się wam zdobyć tych informacji, to należy zastanowić się nad tym na ile jest to poważny serwer. Każdy normalny serwer publikuje podstawowe informacje o Ratach, Sprzęcie itp, a przecież tylko takie chcemy tu prezentować.
 8. eee
 9. Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the IPS Community Suite. View our Pages documentation

Współpracujemy - We cooperate

Polecamy Recommend.

Współpracujemy - We cooperate

Mega Footer

You can configure this content inside your ACP under Customization > Edit > Mega Footer.